Series
Ratings
41
Steal HeartRated ★ 4.5
LIFERated ★ 5.0- わたしのウチには、なんにもない。Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0