Series
Ratings
45
Why Women KillRated ★ 5.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 2Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Doctor FosterRated ★ 4.5
Doctor FosterRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
RuPaul's Drag RaceRated ★ 3.5