Series
Ratings
265
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 5.0- Meet Me After SchoolRated ★ 0.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
HyenaRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
총몇명Rated ★ 4.5- Steel Troops WRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 0.5- Red HandbagRated ★ 0.5
Pyramid GameRated ★ 5.0