Series
Ratings
23
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5