Series
Ratings
49
Full HouseRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cutie PieRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
StandbyRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- I Need a FairyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5