Series
Ratings
185
Surely TomorrowRated ★ 2.0
Duty After SchoolRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Chrono CrusadeRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 2.5- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 3.0
- Hare+Guu Part 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 3.0- Nekketsu Saikyo GosaurerRated ★ 3.0
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 3.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0