Titles you rated
Secret DoorRated ★ 2.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
The Great DoctorRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 2.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Queen of AhyunRated ★ 2.5
Country DiariesRated ★ 3.0