Movies
Ratings
32
HereditaryRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 0.5
PandoraRated ★ 0.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5