Movies
Ratings
521
Scent of a WomanRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
MariaRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
The Hand of GodRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Avicii - I'm TimRated ★ 4.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.0
Take Care of MayaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
NyadRated ★ 4.0