Series
Ratings
57
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5