Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
VideodromeRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.0
YumejiRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Belle de JourRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.0