Titles you rated
WantedRated ★ 3.5
The TruckRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 3.5
MindhuntersRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
FelonRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.5
Death BellRated ★ 0.5
Heart is...Rated ★ 1.0
Black HouseRated ★ 1.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Lights OutRated ★ 2.5