Movies
Ratings
183
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
PietaRated ★ 0.5
Get OutRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 1.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5