Movies
Ratings
141
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5