Movies
Ratings
120
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5