Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0
Akudama DriveRated ★ 4.5
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
The Case Study of VanitasRated ★ 5.0
SK8 the InfinityRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
In/SpectreRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5