Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Ensemble Stars!Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5