Movies
Ratings
144
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0