Movies
Ratings
209
ElephantRated ★ 3.5
Tell Me Who I AmRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 0.5
The LobsterRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 1.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 2.0
Blue VelvetRated ★ 0.5
Always Be My MaybeRated ★ 4.0
Paris is BurningRated ★ 4.5
The CraftRated ★ 2.0
Someone GreatRated ★ 3.5
Homecoming: A Film by BeyoncéRated ★ 4.0
The New RomanticRated ★ 3.5
The Perfect DateRated ★ 1.0
PersonaRated ★ 1.5
Mulholland DriveRated ★ 2.5