Titles you rated
- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Cunk on EarthRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Go! AnpanmanRated ★ 3.5- 꼬비꼬비 3기Rated ★ 3.5
- 꼬비꼬비 2기Rated ★ 3.5
- Koby-KobyRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5- 스피드왕 번개Rated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Pat & Mat Season 3Rated ★ 4.0
Pat & Mat Season 2Rated ★ 4.0