Movies
Ratings
356
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5