Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0