Movies
Ratings
102
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 1.5
Love FictionRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0