Series
Ratings
30
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5