Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 2.0