Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0