Series
Ratings
325
SKY CastleRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
PricelessRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 3.5- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 2.5
- Emperor of the SeaRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
In Time With YouRated ★ 4.5