Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0