Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 0.5
나는 돈가스가 싫어요Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0