Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0- The Shuttle RunRated ★ 2.5
GeorgiaRated ★ 4.0- My Sister Is DeadRated ★ 3.5
- wayRated ★ 2.0
Worst WomanRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0