Series
Ratings
41
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 5.0
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
My Little Television V2Rated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0