Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 1.5
SupacellRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- CasheroRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 2.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Call It LoveRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0
Long VacationRated ★ 4.0