Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0- Miss SherlockRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Perfect WomanRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 3.5
To the One I LoveRated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 2.5
The Beautiful NeighborRated ★ 3.0
S: The Last PolicemanRated ★ 3.0- プライドRated ★ 3.0
- Flower For AlgernonRated ★ 2.5
- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 3.0