Movies
Ratings
423
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0