Titles you rated
- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Just a bit EspersRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 3.0- Soul EaterRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
Fruits Basket Season 3Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0- Meet Me After SchoolRated ★ 2.5
Orange DaysRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0