Movies
Ratings
490
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
The InternshipRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 2.0
SiratRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 2.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
BarbarianRated ★ 2.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0