Series
Ratings
193- 괴도 야마네코Rated ★ 5.0
- 임상범죄학자 히무라 히데오의 추리Rated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0- 저, 운명의 사람입니다Rated ★ 2.0
Still, Marry MeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
QuartetRated ★ 4.5- 하극상 수험Rated ★ 2.5
A Family Goes Job HuntingRated ★ 1.5- 視覚探偵 日暮旅人(2017年)Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0- A LifeRated ★ 4.0
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 2.5