Series
Ratings
174- MonsterRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5