Titles you rated
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0