Series
Ratings
203
First LoveRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Heated RivalryRated ★ 5.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0