Series
Ratings
73
The Art of SarahRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Lovers of the Red SkyRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Queen of the RingRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5