Series
Ratings
28- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0