Series
Ratings
32
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Baby Assassins Everyday!Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Death by LightningRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.0
Oh No! Here Comes TroubleRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0