Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5