Series
Ratings
334
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5- CasheroRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
TwelveRated ★ 1.5
AemaRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0