Titles you rated
The Dull-Ice FlowerRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.0- ChangeRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Magic HourRated ★ 4.0
My 11th MotherRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0