Series
Ratings
132- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
AggretsukoRated ★ 2.0- Super SecretRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 1.5
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5- Sgt. FrogRated ★ 3.5
- Sgt. FrogRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.0
Steven Universe FutureRated ★ 3.5