Titles you rated
The KingRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0