Movies
Ratings
211
CarolRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0