Movies
Ratings
1016
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
Ella EnchantedRated ★ 2.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
VolverRated ★ 3.5